słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie trzech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 100 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 730 570 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2017 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 6 465 zł/mkw. przy metrażu 113 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: salon + 2 łazienki + przedpokój + 2 sypialnie + kuchnia. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (w cenie). Dużym udogodnieniem jest plac zabaw dla dzieci, ogród z palmami, basen w częściach wspólnych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle malowniczej lokalizacji, w pobliżu chronionego rezerwatu przyrody i słonych jezior. Dużym atutem jest fakt, że klimat regionu został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najzdrowszych na świecie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych ekskluzywnych willi do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8082)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl