imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 10 941 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ siedmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 222 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,29 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 811 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z poddaszem nieużytkowym, w całości podpiwniczona. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: klatkę schodową + łazienkę + kuchnię + korytarz + ganek + 2 pokoje + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + hall
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: 5 pokoi + korytarz + klatkę schodową + łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż w chodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań łącznie z:
– budynkiem biurowo-magazynowym
– halą produkcyjną
– budynkiem socjalno-biurowym.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3443)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl