imponujący taras przed ekskluzywną rezydencją do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 290 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 222 m2 powierzchni posadowiona na działce 10 941 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 811 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym i praktycznym pomieszczeniem piwnicznym plus nieużytkowym poddaszem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + dwa pokoje + korytarz + łazienka + klatka schodowa + hall + korytarz + ganek + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: klatka schodowa + 5 pokoi + łazienka + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także ogromnym dużym potencjałem komercyjnym, ponieważ w chodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z: budynkiem socjalno-biurowym + halą produkcyjną + budynkiem biurowo-magazynowym. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3443)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl