widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 945 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 747 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2007 roku. Osiem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 710 tys. złotych, wygodny metraż 241,08 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny. Cena do uzgodnienia w przypadku zapłaty gotówką.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonała dla rodziny, ale również znakomicie nadaje się pod inwestycję (np. pensjonat). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w lubianej okolicy, blisko centrum, na elitarnym osiedlu jednorodzinnych rezydencji. Cisza i spokój. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Duże wrażenie robi również pieczołowicie zagospodarowana działka z nasadzeniami:
– różnogatunkowych, ozdobnych roślin iglastych
– różnogatunkowych, ozdobnych roślin liściastych.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników luksusowej rezydencji na sprzedaż są antywłamaniowe okna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– przedpokój
– kuchnia
– 3 sypialnie
– wc
– hall
– pokój dzienny
– taras
– spiżarnia
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 2 sypialnie
– wc
– 2 powierzchnie do zaaranżowania pod 2 lokale / pensjonat / pokoje do wynajęcia.

Więcej informacji na temat tej luksusowej rezydencji na sprzedaż udzielę podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2592)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl