utrzymane w tonacji bieli wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 153 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 153 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,29 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2016. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 431 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszej prezentacji przede wszystkim swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu szkoły, przedszkola, licznych punktów usługowo-handlowych, a jednocześnie przy terenach zielonych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Niesamowicie efektownie prezentuje się również pieczołowicie utrzymany ogród. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym stylem, wytwornością i wysmakowanym gustem:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: łazienkę + pokój dzienny + hol + jadalnię + kuchnię + gabinet
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: łazienkę + 3 sypialnie + garderobę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (instalacja alarmowa + videofony + ogrzewanie podłogowe). Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w wiele nowoczesnych nowinek technologicznych. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy duży garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem. Zapraszam serdecznie na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2703)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl