okazała architektonicznie bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja na sprzedaż Szklarska Poręba

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Przemyślany metraż 1 610 mkw. łącznie z ogromną działką 10 000 mkw. i atrakcyjną ceną 4,95 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z trzydziestu pokoi rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 075 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem ze względu na swoją lokalizację, wielkość działki (1 ha) oraz ogromny potencjał komercyjny w postaci prowadzenia tu dochodowego pensjonatu.  Warto podkreślić, że działkę można dodatkowo rozbudować o na przykład basen. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele rozwiązań informatycznych do obsługi hotelu i prowadzenia sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pomieszczenia gospodarcze
– pomieszczenia socjalne
– sala zabaw dla dzieci
– sala masażu
– sala kominkowa
– ogród zimowy
– komora infrared (IR)
– łaźnia parowa
– sala bilardowa
– jadalnia
– bar
– jacuzzi
– strefa tężni solankowej
– strefa relaksu
– sauna
– sala konferencyjna
– profesjonalna kuchnia
– 23 apartamenty 2-, 5-osobowe z tarasami lub balkonami.
Dodatkowo na działce mieści się:
– plac zabaw dla dzieci
– duży ogród
– pole do minigolfa
– miejsce na ognisko
– wiata
– boisko do gry w bule
– 2 parkingi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana i przebudowana w stylu przedwojennego kurortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w sercu Karkonoszy, na szczycie góry, z zapierającymi dech w piersiach widokami. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajdująca się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, uznawanej za polskie Davos.

Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2249)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl