nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Wygodny metraż 230 mkw. łącznie z ogromną działką 1 600 mkw. i atrakcyjną ceną 790 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1995 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na 4 kondygnacjach. Rynek wtórny / pierwotny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 435 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum, nieopodal znanego jeziora, w otoczeniu lasów. Na wyciągnięcie ręki niezbędna infrastruktura: market, sklepy, ośrodek zdrowia, apteka i szkoła. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1
– kotłownia
– schowek na rowery, kosiarkę
KONDYGNACJA 0:
– przedsionek
– hall
– łazienka z wc
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
– sypialnia
KONDYGNACJA 1:
– łazienka z wc
– pokój dzienny
– kuchnia
– 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2:
– pomieszczenia strychowe.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są niezwykle przestronne i dobrze nasłonecznione. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest kształt działki w formie kwadratu, przepiękny ogród, wjazd na posesję przez bramę na pilota oraz bezpieczeństwo wszystkich domowników, które gwarantuje instalacja alarmowa podłączona do centrum monitoringu firmy ochroniarskiej. Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2841)

Kontakt:
e-mail: m.woloszczuk@wgn.pl