reprezentacyjne wejście z kolumnami do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 10 000 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 270 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,85 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2002. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 852 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją nieopodal przedszkola, szkoły, kościoła, sklepów etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także swoim ogromnym potencjałem komercyjnym – duży plac do zaaranżowania na prowadzenie działalności gospodarczej własnej lub wynajem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane ze smakiem i gustem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: ganek + przedpokój + 2 łazienki + pokój dzienny + aneks jadalny + kuchnia + garderoba + 3 sypialnie. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także przepięknie wypielęgnowana działka z:
– perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem
– lasem sosnowym
– ścieżkami
– chodnikami
– wieloma nasadzeniami.

Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią budynek garażowo-magazynowo o pow. 100 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie komfortu, bezpieczeństwa oraz ciszę i spokój. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2760)

Kontakt:
e-mail: a.chrostek@wgn.pl