stylowe wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 852 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 10 000 m2, a także ciekawa cena 1,85 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2002 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 270 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w pobliżu przedszkola, szkoły, kościoła, sklepów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoim ogromnym potencjałem komercyjnym – duży plac do zaaranżowania na prowadzenie działalności komercyjnej własnej lub wynajem. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane ze smakiem i gustem: garderoba + aneks jadalny + 2 łazienki + ganek + 3 sypialnie + kuchnia + salon + przedpokój. Ogromnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także przepięknie zagospodarowana działka z: licznymi nasadzeniami + ścieżkami + doskonale przystrzyżonym trawnikiem + chodnikami + lasem sosnowym. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią budynek garażowo-magazynowo o powierzchni 100 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a także ciszę i spokój. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2760)

Kontakt:
e-mail: a.chrostek@wgn.pl