ogromnych rozmiarów salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Benalmadena, Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Benalmadena, Fuengirola)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol Benalmadena, Fuengirola (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 267 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3 418 500 zł (12 803 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoimi imponującymi widokami na morze z okien i tarasu. Do listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać podjazd na dwa samochody plus garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM:
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– pokój dzienny
WYŻSZY POZIOM:
– 2 łazienki
– jadalnia
– pokój dzienny
– taras
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 sypialnie
– hol.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7338)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl