klasycznie zaprojektowany salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Benalmadena, Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Benalmadena, Fuengirola)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol Benalmadena, Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1000 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ sześciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 267 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej – jak na hiszpańskie warunki – cenie 3 418 500 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 12 803 zł/m2.

Z okien i tarasu luksusowej rezydencji na sprzedaż rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na morze. Do listy zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze zaliczyć podjazd na dwa samochody oraz garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdują się:
– 2 sypialnie
– salon
– kuchnia
– łazienka
na KONDYGNACJI WYŻSZEJ:
– taras
– hol
– salon
– 3 sypialnie
– jadalnia
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 łazienki
– kuchnia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7338)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl