ekskluzywny salon z fortepianem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1326 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ siedmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 532 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 9 653 500 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 18 146 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy standard życia, dzięki między innymi rozprowadzonej klimatyzacji, ogrzewaniu podłogowemu, a także imponującymi widokami na Afrykę, Gibraltar i morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: gabinet + 2 sypialnie + weranda + pokój + pokój dzienny + kąt wypoczynkowy + kuchnia + jadalnia + dwustanowiskowy garaż + taras + łazienka + przedpokój + pomieszczenia gospodarcze + basen + pokoje magazynowe + ganek
POZIOM JEDEN: garderoba + balkon + 4 łazienki + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Wnętrze naszpikowane jest nowoczesną technologia, jak np. system alarmowy czy słoneczne panele do ogrzewania wody. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9743)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl