stylowy pokój gościnny z fortepianem w luksusowej rezydencji do sprzedażyHiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 18 146 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 9 653 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 532 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 326 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki standard życia, dzięki m.in. ogrzewaniu podłogowemu i rozprowadzonej klimatyzacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także zapierającymi dech w piersiach widokami na Afrykę, Gibraltar i morze. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: basen + przedpokój + taras + jadalnię + kąt wypoczynkowy + pokój + 2 sypialnie + gabinet + ganek + pokoje magazynowe + pomieszczenia gospodarcze + łazienkę + 2-stanowiskowy garaż + kuchnię + salon + werandę
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: 4 łazienki + garderoba + 4 sypialnie + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrze naszpikowane jest nowoczesną technologia, jak np.
– system alarmowy
– słoneczne panele do ogrzewania wody.
Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9743)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl