bajecznie ukwiecona działka i ogród wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 000 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ siedmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 336 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 729 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2012. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 170 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim ogromnym potencjałem komercyjny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod pensjonat dla osób starszych, przedszkole oraz inną działalność. W tym miejscu warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja posiada wydaną decyzję na wybudowanie stajni dla koni i pomieszczeń mieszkalnych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z dwoma garażami, co przypadnie do gustu w szczególności rodzinom posiadającym więcej niż jeden samochód. Na uwagę zasługuje również ogród zimowy z różnorodną zielenią przez cały rok. Duże wrażenie robi z pewnością zagospodarowana, otoczona ogrodzeniem działka z przepięknym ogrodem i bujną roślinnością.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: ogród zimowy + pokój dzienny + łazienka + garderoba + sypialnia + 4 tarasy + jadalnia + kuchnia + hall
KONDYGNACJA 1: kuchnia + pokój dzienny + garderoba + 4 sypialnie + balkon + salon + 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu obiektów sportowych i rekreacyjnych terenów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Zapraszam do składnia ofert i propozycji. Dodatkowo oferuję wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1668)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl