imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 530 000 zł (2 944 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 6 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim ogromnym potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż znakomicie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny (2 osobne wejścia), jak i pod działalność komercyjną (2 duże magazyny które mogą służyć jako warsztat samochodowy). Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest pieczołowicie odremontowane i zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (sklepy, poczta). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy:
– 3 pokoje
– kuchnię
– korytarz
– łazienkę
– werandę
na PIĘTRZE znajdziemy:
– 3 pokoje
– kuchnię
– łazienkę
– przedpokój
– korytarz.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1002)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl