elegancki salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 510 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dziesięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 275 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i zagospodarowaną działką z elementami małej architektury. Na uwagę zasługuje również nie mniej imponujący ogród zimowy w angielskim stylu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesny system ochrony z alarmem i monitoringiem kamer. Dla komfortu lokatorów w ekskluzywnej rezydencji zainstalowano klimatyzację.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 3 kuchnie + 10 pokoi (w większości z garderobami) + jadalnia + 4 łazienki (w większości z jacuzzi). Luksusowa rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i wybudowana w prowansalskim stylu. Kolejną zaletą jest nobilitująca lokalizacja – ekskluzywna rezydencja na sprzedaż znajduje się na tyłach Parku Chorzowskiego, na Plantach Śląskich.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-550)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl