nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 305 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,89 mln zł (6 197 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2016 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem:
– pokoi
– kuchni
– łazienki
(do negocjacji z właścicielem).
Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą malowniczą lokalizacją wśród rozległych terenów zielonych. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, marketów, przedszkoli, placów zabaw, siłowni, punktów usługowych, dyskontów, szkół, żłobków, basenu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 6 pokoi + wc + 3 łazienki + kuchnia + taras + ogród zimowy + pokój dzienny. Nowi właściciele mogą liczyć także na najwyższy komfort dzięki rozprowadzonej klimatyzacji z funkcją grzania, a także sieci ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa, o co dbają: instalacja alarmowa + monitoring + antywłamaniowe rolety + wideofon. Właściciele aut docenią z pewnością 2-stanowiskowy garaż. Wartością dodaną jest na pewno miłe i spokojne sąsiedztwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim wnętrzem i starannie utrzymaną działką z bajkowym ogrodem. Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2937)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl