imponujący taras na tyłach luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 642 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 718 m2, a także ciekawa cena 1,799 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2004 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 681 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) i komfortu (basen, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe). Na osobną uwagę zasługuje przepięknie utrzymana działka z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych. Warto zaznaczyć, że tuż przy luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się budynek letniskowy z kuchnią oraz altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NAJNIŻSZEJ KONDYGNACJI: pomieszczenie techniczne + łazienka + pomieszczenie rekreacyjne + pomieszczenia gospodarcze + sala bilardowa + 3-stanowiskowy garaż + basen
na ŚRODKOWEJ KONDYGNACJI: taras + kuchnia + garderoba + gabinet + pokój dzienny + spiżarnia + wiatrołap + łazienka + hol + jadalnia
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI: 4 sypialnie + garderoba + balkon + 2 łazienki.

Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4228)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl