imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 261 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ piętnastu pokoi a także dostosowany do nich metraż 673 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 2,5 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1924. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, funkcjonalny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 715 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją i potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod np. prestiżową siedzibę firmy, kancelarię prawną, klinikę etc. Rozkład kondygnacji w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– KONDYGNACJĘ -1
– KONDYGNACJĘ 0
– KONDYGNACJĘ 1
– KONDYGNACJĘ 2 (użytkowe poddasze).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana z sieci miejskiej CO. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo klimatyzowana. Osoby posiadające samochód z pewnością zainteresują liczne miejsca parkingowe na działce. Cena luksusowej rezydencji netto, do której należy doliczyć podatek VAT. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4342)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl