eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 381,3 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,95 mln zł (5 114 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 518 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: suszarnia + pralnia + 3 garderoby + 4 sypialnie + łazienka + jadalnia + spiżarnia + kuchnia + pokój wypoczynkowy + taras + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (zaawansowany system alarmowy i monitoring) oraz komfortu (klimatyzacja, automatyczne rolety okienne, siłownia, sauna). Właściciele aut na pewno docenią 2-stanowiskowy garaż i liczne miejsca parkingowe. Na osobną uwagę zasługuje starannie zadbany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także przepięknym stylem i atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal rozwinięta infrastruktura: punkty usługowe, sklepy hipermarkety + dyskonty popularnych sieci + markety + szkoły + przedszkola + żłobki. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią z pewnością zielone tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe itp.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2802)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl