nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 4000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 950 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2017 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 5 588 zł/m2 przy metrażu 170 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nowoczesnością i ogromnym potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się bowiem na prowadzenie tu pawilonu usługowo-handlowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– garderoba
– garaż
– 2 łazienki
– 5 pokoi
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
– kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami drzew ozdobnych, a także:
– miejscem zabaw dla dzieci
– skalniakiem
– wodospadem
– budynkiem grillowym
– 2 ekologicznymi oczyszczalniami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny, zmiękczacz wody, kominek). Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-204)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl