kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 265 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 600 m2, a także ciekawa cena 849 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2002 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 260 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki poziom komfortu dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0: kuchnia + garderoba + kotłownia + salon + łazienka z wc
na KONDYGNACJI 1: 3 pokoje + łazienka z wc + taras + korytarz.
Właścicieli aut na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa nowoczesny monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod działalność komercyjną jako nobilitująca siedziba firmy. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-254)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl