po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 767 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 361 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2018 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 999 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przestronnym i komfortowym wnętrzem, na który składają się m.in.:
PIWNICA:
– pomieszczenia kotłowni
– przechowywania drewna i różnych sprzętów
– spiżarnia
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– 3 pokoje
– garderoba
– łazienka
– wc
PODDASZE:
– 2 pokoje
– łazienka
– pomieszczenie wypoczynkowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z budynkiem gospodarczym oraz 2-stanowiskowym garażem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób szukających wygody i dużych przestrzeni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, monitoring) oraz komfortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującym ogrodem gwarantującym blisko kontakt z naturą. Przyszły Właściciel będzie mógł tu stworzyć wymarzone miejsce, oferujące wiele możliwości spędzania wolnego czasu np.: na odpoczynku, zabawie czy spotkaniach z przyjaciółmi przy grillu. Na osobną uwagę zasługuje na pewno lokalizacja oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Okolica uchodzi za wyjątkowo spokojna, bezpieczną i cichą. W okolicy piękne krajobrazy, wspaniałe tereny do turystyki pieszej i rowerowej.

W razie pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5038)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl