wytworny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 690 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 138 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 801 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją, gdzie panuje cisza i spokój. Na amatorów aktywnego wypoczynku czeka mały las ze ścieżkami rowerowymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochwalić się może także zapierającym dech w piersiach ogrodem z wieloma roślinami rabatowymi, krzewami i drzewami. Osoby zmotoryzowane docenią garaż. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZA KONDYGNACJA: garaż + salon + pokój + przedpokój + kotłownia + taras + łazienka z wc + kuchnia
WYŻSZA KONDYGNACJA: wc + 2 pokoje + korytarz + łazienka.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty a także w uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5079)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl