widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 800 000 złotych. Powierzchnia 204 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 922 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Budynek pochodzi z 2008 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 7850-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle nowoczesne, prestiżowe i komfortowe. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Legnica. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż niezwykle doinwestowana, przestronna i rodzinna. Na uwagę zasługuje również jej znakomita lokalizacja w bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni oraz niskiej i zadbanej zabudowy jednorodzinnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu na słonecznym tarasie z widokiem na piękny ogród, w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– wiatrołap
– garderoba
– hall
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– pokój
– garaż
na PIĘTRZE znajdują się:
– hall
– 3 pokoje
– 3 balkony
– garderoba
– łazienka

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest nowoczesna instalacja alarmowa oraz automatyczne rolety okienne. Dla podwyższenia komfortu w luksusowej rezydencji na sprzedaż zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5704)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl

x (x)