fragment eleganckiego pokoju gościnnego w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 795 tysięcy złotych. Powierzchnia 150 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 809 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5,3 tys. złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z wyposażeniem i umeblowaniem (w cenie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – poddasze użytkowe doskonale nadaję się do zaadaptowania na dodatkowe pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż podzielona została na 2 strefy:
CZĘŚĆ PRYWATNA: salon + łazienka + kuchnia + 3 pokoje
CZĘŚĆ KOMERCYJNA: łazienka + pokój + pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi instalacja alarmowa wsparta monitoringiem. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Przy sprzedaży gwarantujemy bezpieczeństwo, a także całą obsługę transakcji. Kupując z nami, kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3436)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl