zaprojektowany w klasycznym designie pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 766 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 019 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 321 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,29 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – sprzedaż bezpośrednia”. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: hol + pomieszczenie gospodarcze + garaż + taras + wiatrołap + pokój dzienny + łazienka + jadalnia + kuchnia
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: 3 sypialnie + garderoba + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przynależnym, 2-stanowiskowym garażem. Ogromnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest spełnienie wszystkich warunków budowy na terenach zagrożonych żywiołami ekologicznymi (tzw., pływająca płyta”). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została zarówno w wentylację mechaniczną (rekuperacja), jak i całodobowy monitoring.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem. Cena do negocjacji Doskonała lokalizacja i znakomicie utrzymana działka zamykają długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W najbliższej okolicy znajdują się liczne nasadzenia, studnia głębinowa, drewniany dom letniskowy, drewutnia, a także pomieszczenie gospodarcze. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-841)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl