frontowa elewacja luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,5 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 600 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 600 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2008. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2,5 tys. zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZY POZIOM:
– 4 pomieszczenia
POZIOM ZERO:
– gabinet
– sypialnia
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– dwustanowiskowy garaż
– 2 łazienki
– 2 garderoby
– hall
– spiżarnia
– pomieszczenie gospodarcze
– pralnia
– pokój dzienny
WYŻSZY POZIOM:
– garderoba
– 2 łazienki
– sypialnia
– 3 pokoje
– balkon
– siłownia
– hall
– pomieszczenie gospodarcze
NAJWYŻSZY POZIOM:
– pomieszczenie strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Niesamowicie efektownie prezentuje się także starannie zadbana i zagospodarowana działka. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonała również pod działalność komercyjną (pensjonat / siedziba firmy).

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ten ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2809)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl