wizualizacja nowoczesnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 73 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 115 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 499 tys. zł. Rok budowy – 2020. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 339 zł/mkw. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z przepięknym ogrodem dla osób ceniących prestiż, elegancję, komfort i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu kompletnej infrastruktury. Osoby zmotoryzowany ucieszą liczne miejsce postojowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych technologii, jak np.:
– światłowodowy Internet
– instalacja telewizji kablowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: wiatrołap + hol + wc + pokój z aneksem + garaż
POZIOM 1: komunikacja + klatka schodowa + sypialnia + garderoba + łazienka + 2 pokoje + balkon.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1748)

Kontakt:
e-mail: e.oles@wgn.pl