wytworny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 694 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 870 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 665 000 złotych, funkcjonalny metraż 180 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, która doceni prestiż, luksus, ciszę, spokój i bezpieczne oddalenie od zatłoczonego miasta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy:
– salon
– kuchnię
– jadalnię
– taras
– spiżarnię
– łazienkę z wc
– korytarz
– wiatrołap
– garaż
– kotłownię
na PODDASZU znajdziemy:
biuro
– 2 pokoje
– łazienkę
– pomieszczenie gospodarcze

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana za pomocą:
– instalacja grzewcza podłączona do kotłowni
– piec na paliwo stałe ekologiczne
– kominek w salonie z rozprowadzeniem ciepłego powietrza na poddasze.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż docieplona została styropianem 12 cm i posiada ważny certyfikat energetyczny z 2018 roku. Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowana działka z wieloma nasadzeniami, ogrodem, oczkiem wodnym etc. Dodatkowo na działce mieści się w pełni wyposażony budynek mieszkalny o powierzchni 20 m2 oraz wiata o powierzchni ok. 20 m2.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1686)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl