słoneczny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprrzedaży

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 121,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 780 tys. zł (6 420 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 239 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z zawartym już w cenie umeblowaniem kuchni oraz sprzętem AGD. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: wc + jadalnia + salon + wiatrołap + kotłownia + aneks kuchenny + przedpokój
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka z wc + 3 pokoje + przedpokój + balkon.
Funkcjonalnym rozwiązaniem jest na pewno obecność pomieszczenia strychowego oraz znajdującego się w bryle budynku garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto bardzo zadbanym ogrodem z pergolą tarasową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka zadbanym, przestronnym i słonecznym wnętrzem. Na koniec warto nadmienić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w bezpiecznej i spokojnej okolicy.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3697)

Kontakt:
e-mail: m.bienias@wgn.pl