kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wygodny metraż 420 mkw. łącznie z ogromną działką 1300 mkw. i atrakcyjną ceną 1,198 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z dwunastu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 852 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– 2 tarasy
– 12 pokoi
– 3 jadalnie
– 3 kuchnie
– 6 łazienek
– pokój dzienny.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są całkowicie umeblowane. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jej zakup.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1880)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl