po lewej salon, po prawej poddasze w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 110 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 399 000 zł (3 627 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 288 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z funkcjonalnym, dodatkowym budynkiem, gdzie mieści się pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może swoją malowniczą i atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom oraz duży komfort (klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z opcją pozostawienia dla nowych właścicieli umeblowania i wyposażenie kuchni (na piętrze).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + salon + sypialnia + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: przedpokój + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka.

Zainteresowanych zakupem tej luksusowej rezydencji zapraszam do osobistego zapoznania się z całą nieruchomością podczas prezentacji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3809)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl