widok na salon oraz kuchnię w luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź

Rezydencja na sprzedaż Łódź

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Powierzchnia 300 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 833 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 4000-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2000. Rynek wtórny. Cena – 1,45 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie utrzymaną działką oraz przepięknie wypielęgnowanym ogrodem,  który można uznać za jej wizytówkę. Rodziny z większą ilością aut z pewnością zainteresuje duży, dwustanowiskowy garaż poza bryłą domu (wjazd prosto z ulicy). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia + 2 pokoje + jadalnia
KONDYGNACJA 1: balkon + 4 sypialnie + 2 łazienki + garderoba
KONDYGNACJA 2: poddasze.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka znakomita lokalizacja, w niezwykle spokojnej i zielonej okolicy. Bezpieczeństwa wszystkich domowników strzegą solidne, antywłamaniowe rolety. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-202)

Kontakt:
e-mail: a.agier@wgn.pl