kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 950 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,35 mln zł (2 474 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 894 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom naprawdę wysoki stopnień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + drzwi) oraz niebywały poziom komfortu (klimatyzacja). Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest doskonała lokalizacja w bezpiecznej i cichej okolicy. Duży potencjał – luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, takiej jak np.  hurtownia farmaceutyczna, klinika medyczna, spa&wellness. Wnętrze oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji tworzą:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA:
– kuchnia
– garaż
– lokale biurowe
– 3 pomieszczenia
– pomieszczenia gospodarcze
– 2 wc
WYŻSZA KONDYGNACJA:
STREFA USŁUGOWA: poddasze + klatka schodowa + komunikacja + łazienka + 2 biura
STREFA MIESZKALNA: garderoba + jadalnia + 2 łazienki + pokój dzienny + kuchnia + hall + 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące luksusowej willi na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej willi do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-137)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl