widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do sprzedaży Łódź

Rezydencja na sprzedaż Łódź

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Cena – 5,79 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 3643-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2004 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Powierzchnia 553 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 10 470 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem. Dzięki przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny albo rodzinę wielopokoleniową. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 3 łazienki
– hol
– 4 sypialnie
– 3 salony
– 2 kuchnie
– biblioteka
– jadalnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewnia miedzy innymi instalacja wodnego ogrzewania podłogowego. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna willa do sprzedaży przyciąga uwagę także swoim starannie utrzymanym ogrodem oraz angielskim stylem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-23)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl