po lewej salon z kominkiem, po prawej druga strona pokoju dziennego w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Łódź

Rezydencja na sprzedaż Łódź

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 2 900 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 220 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 950 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2000. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 318 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornością, wygodą i prestiżem, a także malowniczą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Ogromną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest również jej wygodny rozkład pomieszczeń, który obejmuje:
POZIOM 0: wc + przedpokój + kotłownia + garaż + pokój dzienny + taras + kuchnia + jadalnia
POZIOM 1: łazienka + hol + 3 sypialnie
POZIOM 2: schowek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim najbliższym otoczeniem, to jest perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem z wieloma nasadzeniami. Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-203)

Kontakt:
e-mail: a.agier@wgn.pl