nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Lublin

Rezydencja na sprzedaż Lublin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 390 000 zł (4 633 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 723 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją ciekawą lokalizacją blisko centrum, prestiżem, nowoczesnym designem oraz niezwykłą funkcjonalnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – świetnie nadaje się na prowadzenie w niej biura, gabinetów, pracowni etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dotychczas nie była przez nikogo zamieszkała. Kolejną zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno przepięknie zadbana i zagospodarowana działka z bajecznym ogrodem i pięknymi nasadzeniami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0:
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
– łazienka
– piwnica na wino
POZIOM -1/2:
– taras
– salon
POZIOM 0:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
POZIOM 1:
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią garaż plus 2 dodatkowe miejsca parkingowe na podjeździe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zostało zaprojektowany przez projektanta wnętrz. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-336)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl