widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Wygodny metraż 347 mkw. łącznie z ogromną działką 1777 mkw. i atrakcyjną ceną 1 200 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 10 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 458 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Następnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest z pewnością jej malownicza lokalizacja. Nieopodal znajdziemy m.in.:
– jezioro
– lasu
– ścieżkami do rowerowych wycieczek
– drogi do jazdy konnej
– duży parking
– miejsce do zorganizowania grilla
– plac zabaw dla dzieci
– stadnina koni.

Zapraszam do zadawania pytań, na prezentację tej luksusowej rezydencji oraz jej zakupu. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-59)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl