ogromny taras za luksusową rezydencję do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 5 500 000 złotych. Powierzchnia 280 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 19 643 m2, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 15 910 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 1 kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu budynków wraz z pomieszczeniem gospodarczym oraz terenem inwestycyjnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup luksusowej rezydencji, budowę lub jej remont. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-1961)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl