imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1638 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 893 zł/m2.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 280 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 8 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 650 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: salon + kuchnia + jadalnia + łazienka + 2 pokoje + taras
PODDASZE: kuchnia + 3 pokoje + 3 łazienki z wc + balkon
DOLNA KONDYGNACJA: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + pralnia + kotłownia + klatka schodowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności turystycznej. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w Krainie Wielkich Jezior, przy drodze krajowej nr 16. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją 2-poziomową działką z efektownym skalniakiem:
DOLNY POZIOM: dom + parking dla gości + strefa rekreacyjna/wypoczynkowa + miejsce grillowe
WYŻSZY POZIOM: drewniany budynek + zadaszony taras.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż kompletnie umeblowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji, kontaktu z pośrednikiem oraz jej zakupu. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1151)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl