kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1196 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 1 969 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 419 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2000 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 825 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknie wykończonym i stylowym wnętrzem idealnym dla dużej rodziny lub rodziny dwupokoleniowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży podzielona jest na 2 strefy, co daje możliwość zachowania prywatności:
PARTER / STREFA 1:
– wiatrołap
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 pokoje
– łazienka
– wc
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– taras
PARTER / STREFA 2:
– sypialnia
– łazienka z wc
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
– garaż
PODDASZE.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (system alarmowy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto swoją znakomitą lokalizacją, w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta i wylotem na Łódź oraz Warszawę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5324)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl