widok od strony ulicy na okazałą bryłę ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 356 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 250 m2 powierzchni posadowiona na działce 440 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 424 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną działką. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zostało niedawno odremontowane:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA: jadalnia + korytarz + 2 garaże + kuchnia + pralnia z wc + wiatrołap + spiżarnia + schody + 3 pokoje + 2 łazienki + kotłownia
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: korytarz + 4 sypialnie + wc
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: powierzchnia do zagospodarowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją wśród jezior i lasów. To doskonałe miejsca dla amatorów spacerów i wszystkich, którzy cenią spokój i piękno wsi. Zapewniam skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą tej ekskluzywnej rezydencji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2161)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl