reprezentacyjne wejście z kolumnami do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 3 500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ dziewięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 420 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 940 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1923. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 238 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przyciąga dużym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie dochodowej działalności komercyjnej: pensjonatu + ośrodka jeździeckiego + gospodarstwa agroturystycznego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera sad i ziemię rolną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego wejrzenia swoim reprezentacyjnym wejściem, a także doskonałą lokalizacją w znakomitej okolicy z przepięknymi widokami na pola uprawne i las.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO znajdziemy:
– pokój gościnny
– pokój wypoczynkowy
– pralnię
– pokój stołowy
– kuchnię
– gabinet
– spiżarnię
– łazienkę
POZIOM JEDEN znajdziemy:
– 5 sypialni
– taras
– wc
– pokój kąpielowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z 5 budynkami gospodarczymi. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż są ponadto:
– dbałość o detale
– wyjątkowy klimat
– architektura z cegły i kamienia
– solidna jakość.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją jej stanu prawnego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-21)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl