słoneczny pokój dzienny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 198 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 879 tys. zł (4 439 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętą już w cenie zabudową kuchenną, łazienkową i sprzętem AGD. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlegają negocjacji z dotychczasowym właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca bardzo zadbanym ogrodem z automatycznym nawadnianiem i drewnianą altaną. Na uwagę zasługuje również ciekawy projekt wnętrza z indywidualnymi zmianami adaptacyjnymi. Dla komfortu lokatorów rozprowadzono w jej wnętrzu ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + aneks kuchenny + salon + taras
WYŻSZY POZIOM: łazienka + 3 sypialnie.
W bryle luksusowej rezydencji do sprzedaży mieści się garaż.

Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1476)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl