wizualizacja frontowej elewacji luksusowej rezydencji do sprzedaży Rzeszów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 147,62 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 430 tys. zł (2 913 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 741 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesnym designem, wytwornością, elegancją i prestiżem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w bezpiecznej i przyjaznej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki niezbędna infrastruktura:
– szkoła
– sklepy spożywcze
– sklepy przemysłowe
– przychodnia zdrowia
– apteka
– kościół itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy:
– wiatrołap
– 2 łazienki
– 3 sypialnie
– kuchnia
– salon
– przedpokój
– garderoba
– jadalnia
– taras
– kotłownia
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy:
– powierzchnię do zaadaptowania na pomieszczenia mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie surowym, zamkniętym. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje wiadomość, że w luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla amatorów aktywnego wypoczynku dzięki otaczającym ją terenom rekreacyjnym, trasom rowerowym i spacerowym. W pobliżu mamy dodatkowo las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1091)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl