imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Rzeszów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rzeszowa (podkarpackie) za 385 000 złotych. Powierzchnia 147,62 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa, a także przemyślany rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2019 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 741 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 1 kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 608 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesnym designem, elegancją, wytwornością oraz prestiżem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichej i przyjaznej lokalizacji. Nieopodal szkoła, sklepy spożywcze, sklepy przemysłowe, przychodnia zdrowia, apteka, kościół etc. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy wiadomość, że w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się jednostanowiskowy garaż. Rozkład pozostałych pomieszczeń to:
na PARTERZE znajdziemy:
– pokój dzienny
– taras
– kuchnię
– jadalnię
– 3 sypialnie
– garderobę
– 2 łazienki
– przedpokój
– wiatrołap
– kotłownia
PODDASZE:
– powierzchnia do zaadaptowania na pomieszczenia mieszkalne.
Standard wykończenia – stan surowy zamknięty.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla amatorów aktywnego wypoczynku dzięki otaczającym ją terenom rekreacyjnym, trasom rowerowym i spacerowym. W pobliżu mamy dodatkowo las. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1091)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl