po lewej pokój dzienny, po prawej hol w luksusowej rezydencji do sprzedaży Świdnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Świdnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2008 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 741 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 678 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 247,33 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 346 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i wybudowana bez barier dla osób niepełnosprawnych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZA KONDYGNACJA: 4 sypialnie + kuchnia + 3 łazienki + wiatrołap + przedpokój + salon + pralnia + klatka schodowa
WYŻSZA KONDYGNACJA: klatka schodowa + łazienka + salon + przedpokój + wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Duży potencjał pod działalność gospodarczą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o przepięknej architekturze, zadbanej działce z licznymi nasadzeniami ozdobnymi, owocowymi i efektowną pergolą porośniętą winoroślą.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-9601)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl