imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 386 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 358 m2, a także ciekawa cena 1,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2012 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 342 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN: 2 garaże + klatka schodowa + komunikacja + pralnia + 2 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
na KONDYGNACJI ZERO: wc + pokój + garderoba + kuchnia + salon + klatka schodowa + hol
na KONDYGNACJI JEDEN: komunikacja + klatka schodowa + 3 pokoje + garderoba + 2 łazienki
na KONDYGNACJI DWA: otwarta przestrzeń + łazienka.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-494)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl