stylowy pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 351 m2, a także ciekawą ceną 2,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 990 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 123 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją, która łączy atrybuty życia miejskiego z wielkimi walorami obcowania z przyrodą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zlokalizowana jest na skraju parku leśnego, ale bez rezygnacji z dóbr infrastruktury handlowej. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do autostrady A6. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi nowoczesna instalacja ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: dzienny pokój wypoczynkowy + salon wypoczynkowy + taras + jadalnia + hall + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + pokój stołowy + kuchnia + spiżarnia + gabinet + klatka schodowa + 2-stanowiskowy garaż
WYŻSZY POZIOM: gabinet + 4 garderoby + pokój kąpielowy + tarasy + 3 sypialnie + pralnio-suszarnia + hall.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją imponującą architekturą, co daje poczucie wielkiej przestrzeni i luksusu, stwarzając mieszkańcom komfortowe warunki dla mieszkania, pracy i wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11646)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl