na pierwszym planie jadalnia, w oddali salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Wygodny metraż 351 mkw. łącznie z ogromną działką 990 mkw. i atrakcyjną ceną 2,5 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2005 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 7 123 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją, która łączy atrybuty życia miejskiego z wielkimi walorami obcowania z przyrodą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na skraju parku leśnego, ale też w pobliżu infrastruktury handlowej oraz autostrady A6. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu, o co dba między innymi zaawansowana instalacja ogrzewania podłogowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + dwustanowiskowy garaż + łazienka + klatka schodowa + hall + gabinet + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + taras + pokój stołowy + dzienny pokój wypoczynkowy
KONDYGNACJA 1: tarasy + hall + pokój kąpielowy + pralnio-suszarnia + 4 garderoby + 3 sypialnie + gabinet.

Architektura wnętrza ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży daje poczucie wielkiej przestrzeni i luksusu, stwarzając przyszłym właścicielom komfortowe warunki dla mieszkania, pracy i wypoczynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11646)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl