designerskie wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 515 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2020 roku. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 5 863 zł/m2 przy metrażu 87, 84 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: poddasze użytkowe do własnej aranżacji + wc + 2 łazienki + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 pokoje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z dwoma miejscami parkingowymi (dodatkowo płatne). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującym tarasem, a także malowniczą lokalizacją z dala od zgiełku miasta. W pobliżu mieści się szkoła podstawowa, sklep spożywczy, galeria handlowa.

Jeśli masz pytania dotyczące tej luksusowej rezydencji na sprzedaż, skontaktuj się z nami drogą mejlową (e.osinska@wgn.pl). Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1151)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl