kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o trzech kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (160 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2020 roku, z rynku pierwotnego. Powierzchnia 110 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 3,9 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja na wynajem wraz z kompletnym wyposażeniem RTV i AGD. Dodatkowo właściciel deklaruje gotowość doposażenia pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia olśniewa swoim przestronnym, czystym i stylowym wnętrzem, co zawdzięcza między innymi dużej ilości luster i jasnym kolorom. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zaprojektowana przez właścicieli z duża pasją i dbałością o każdy szczegół.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
KONDYGNACJA 0: garderoba + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pralnia + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może także doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja do wynajęcia całkowicie nowa i dotychczas nigdy nie zamieszkała. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12102)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl