kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin-okolice

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1341 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 356,8 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,599 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2006. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 482 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji, wśród terenów objętych programem „Natura 2000”. Wokół rozciąga się najczystsza, dziewicza natura. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
na NIŻSZYM POZIOMIE: wc dla gości + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + kuchnia + salon kąpielowy + pokój dzienny + garderoba + garaż + 2 sypialnie + taras
na WYŻSZYM POZIOMIE: pokój młodzieżowy + sypialnia + dodatkowa powierzchnia do zagospodarowanie według potrzeb.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa zaawansowany system alarmowy, a także monitoring. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-278)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl