kameralny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szprotawa

Rezydencja na sprzedaż Szprotawa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szprotawie (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 262 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 400 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 650 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2004. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 625 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem a także prestiżową lokalizacją w centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również na cele komercyjne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
STREFA USŁUGOWA:
KONDYGNACJA 0: lokal usługowy + zaplecze magazynowe + zaplecze sanitarno-socjalne + sala sprzedażowa
CZĘŚĆ USŁUGOWA/MIESZKALNA:
KONDYGNACJA 1: 2 wc + 4 pomieszczenia + przedpokój
STREFA MIESZKALNA:
KONDYGNACJA 2: sypialnia + gabinet + łazienka + kuchnia + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Polecam i zapraszam do kontaktu. Więcej szczegółów udzielę droga mejlową (b.krupa@wgn.pl). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a także przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5181)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl