widok na jadalnię i kominek w salonie luksusowej rezydencji do sprzedaży Szprotawa

Rezydencja na sprzedaż Szprotawa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szprotawie (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (1 625 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 262 m2, a także ciekawa cena 650 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2004 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 400 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z kilku funkcjonalnych stref:
STREFA USŁUGOWA / POZIOM 0: sala sprzedażowa + lokal usługowy + zaplecze sanitarno-socjalne + zaplecze magazynowe
STREFA USŁUGOWA/MIESZKALNA: POZIOM 1: 2 wc + przedpokój + 4 pomieszczenia
STREFA MIESZKALNA: POZIOM 2: kuchnia + salon + sypialnia + gabinet + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również na cele komercyjne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem oraz prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Polecam i zapraszam do kontaktu. Więcej szczegółów udzielę droga mejlową (b.krupa@wgn.pl). Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5181)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl