nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 143 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 700 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,1 mln złotych, wygodny metraż 350 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym ogrodem i lokalizacją w otoczeniu zieleni. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM -1: pralnia + kotłownia
POZIOM 0: oranżeria + kuchnia + łazienka + salon wypoczynkowy + przedsionek
POZIOM 1: salon + łazienka + sypialnia + taras
POZIOM II: 2 sypialnie + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom niebywały poziom komfortu dzięki systemowi ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Właściciele aut na pewno docenią czterostanowiskowy garaż z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym gotowy pomieścić nawet samochód ciężarowy. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest nowoczesny monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – opcjonalnie można dokupić 35 arów przylegającego terenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2680)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl