stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 990 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,25 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2009 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 630 zł/mkw. przy metrażu 270 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w pobliżu centrum, na widokowej działce. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są antywłamaniowe rolety w oknach. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej willi tworzą:
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: pomieszczenie gospodarcze + pralnia + łazienka + kuchnia + ogród zimowy + wiatrołap + kotłownia + garaż + sypialnia + taras + pokój dzienny + hol
na KONDYGNACJI 1 znajdują się: taras + garderoba + 3 łazienki + hol + balkon + aneks kuchenny + 3 pokoje.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25943)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl