komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 1 150 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 698 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2014 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 5 369 zł/m2 przy metrażu 130 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją, gdyż mieści się w pobliżu wielu szlaków turystycznych, sklepu. Z okiem rozpościerając się imponujące widoki na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na KONDYGNACJI 0: wc + kotłownia + pralnia + łazienka + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + taras + pokój dzienny + wiatrołap
na KONDYGNACJI 1: łazienka + balkon + garderoba + 3 sypialnie + hol,
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z umeblowaniem. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy drewniana wiata na dwa samochody + wybrukowany podjazd.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26183)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl