imponujące przepychem i bogactwem wnętrze salonu luksusowej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 300 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ siedmiu pokoi, a także dostosowany do nich metraż 225 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,19 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2005. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 289 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną działką z gustownym i zapewniającym intymność ogrodzeniem. Luksusowa rezydencja znajduje się również w doskonałym punkcie, jeśli chodzi o dojazd do drogi szybkiego ruchu Katowice – Bielsko-Biała oraz centrum miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– taras
– kotłownia
– pralnia
– pokój kinowy
– wc
– łazienka
– jadalnia
– kuchnia
– salon
– hol
KONDYGNACJA 1:
– pokój kąpielowy
– 2 balkony
– 4 sypialnie
– hol
STRYCH

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoimi imponującymi widokami na góry (Czantorię i Równicę). Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26195)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl