przepiękne wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 320 m2, a także ciekawą ceną 2,1 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 3 470 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 563 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodzi a prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ogromne wrażenie robią zapierające dech w piersiach widoki na Beskidy. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie surowym, zamkniętym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM MINUS JEDEN:
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
– 4 pomieszczenia
POZIOM ZERO:
– łazienka
– taras
– hol
– wiatrołap
– pokój dzienny
– pokój
POZIOM JEDEN:
– łazienka
– 4 sypialnie
– hol
– taras
– łazienka
POZIOM DWA:
– pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z dużym, dwustanowiskowym garażem. Doskonała lokalizacja – ekskluzywna rezydencja na sprzedaż znajduje się nieopodal:
– Parku nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem
– Kolei Linowej
– Rezerwatu Przyrody Pijalni Wód w Parku Zdrojowym
– Leśnego Parku Niespodzianek
– Górskiego Parku Równica
– Parku Linowego
– Muzeum Ustrońskiego
– Sokolarnii.

Pomagam w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26166)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl